Zapraszamy na

PROMOCYJNĄ SPRZEDAŻ

ENCYKLOPEDII SZCZECINA

Ostatnie egzemplarze pierwszego wydania!

Okazją bedzie spotkanie w Książnicy Pomorskiej z okazji Europejskiego Dnia Seniora, na jakie zaprasza Szczecińskie Towarzystwo Kultury w dniu 18 października na godzinę 13.00.

Serdecznie zapraszamy - nie tylko seniorów!

 

W dniach od 30 września do 2 października w godzinach od 10.00 - 17.00 twórcy, zrzeszeni w Szczecińskim Towarzystwie Kultury prezentować będą swój dorobek na dziedzińcu głównym Zamku Ksiażąt Pomorskich. Bedą to miedzy innymi: malarstwo, grafika, metaloplastyka, tkanina artystyczna, koronkarstwo i inne wyroby rzemiosła artystycznego. Twórcy prezentować też będą proces powstawania ich dzieł oraz udzielać porad zainteresowanym. Warto nadmienić, że Szczecińskie Towarzystwo Kultury instnieje i działa od ponad piędziesięciu lat, majac w dorobku wiele cennych dokonań a jednym z ostatnich jest Encyklopedia Szczecina, jeszcze do nabycia w ksiegarniach Szczecina a także w siedzibie STK na zamku. Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny.

DRODZY DZIADKOWIE!

KUPCIE WNUKOM ENCYKLOPEDIĘ SZCZECINA!

Piękne, jubileuszowe wydanie, pełne ciekawych treści, zawartych na 1333 stronach, bardzo bogato ilustrowane unikatowymi zdjęciami, również  z lotu ptaka - Szczecin jest piękny!

To niedrogi a wspaniały i godny upominek z dedykacją od Redaktora Naczelnego i Wydawcy (STK). Można ją nabyć codziennie a we wtorki i czwartki uzyskać dedykacje; zapraszamy do siedziby STK codziennie (prócz sobót) na Zamek Książąt Pomorskich, pokój 111 w godzinach od 11 - 16.

Wreczajcie koniecznie z dedykacją "od Dziadka" (to cudowne uczucie znaleźć taki wpis po latach!).

Zapraszamy serdecznie, życząc wielu przyjemnych wrażeń przy przeglądaniu encyklopedii!

ASPROD - www.asprod.com.pl

Bądź na bieżąco i zapisz się na subskrypcję e-mail
2020 © Szczecińskie Towarzystwo Kultury
Projekt graficzny: Tomasz Sadowski
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος